Tantsurühm SK14

SK14 tantsutrupp koosneb eriti säravatest ja ilusatest noortest neidudest vanuses 16-19a. Tegutsetud on alates 2014aastast. Juhendajaks Siret Kristel.
Põhiliseks tantsustiiliks on show, kuid proovikase ka teisi stiile nagu eesti, house, contemporary jpm. Trennides lihvitakse peale tantsukavade ka tehnikaid ning treenitakse lihaseid ja võhma.
Mida räägivad mõned SK14 liikmed ise trupist ja miks nad sinna kuuluvad?
– “Kuulun SK14 koosseisu, sest iganädalased tantsutrennid on saanud loomulikuks osaks minu nädalas. Igast trennist saab positiivse emotsiooni ja hea enesetunde. Sireti trennides on alati fun ja lisaks saab ka mõnusa füüsilise koormuse.”
– “Meie grupis nii mõnus atmosfäär, lahedad sõbrad ja mega vinged tantsud.”
– “Kuulun SK koosseisu, sest seal on mu sõbrad, kallid inimesed, oleme nagu üks pere. Ema (treener) on muidugi mega äge!!!!!!!! Ja muidugi tema huumorit ei saa välja jätta, sest ei möödu ühtegi trenni, kus naermisest kuuspakki ei tule. Trennides igav ei ole, sest seltskond on nii mõnus. Tantsud on hästi kaasahaaravad ja neid on alati huvitav vaadata.”
– “Tantsin SK14 tantsugrupis, sest see tundub minu jaoks ainuõige valik. Seal on kõik head sõbrad ja nalja saab alati palju. Hoiame alati kokku ning tantsime mõnuga!”